5 Mart 2012 Pazartesi

Hayal Kurmak Bedava...Bu kare, hatırası büyük bir fotoğraftır... 6 aylık bir emeğin sonunda çekilmişti. Şimdi yenilerini çekme zamanı...

Muhtar adayları gibi bir oylamadayız...

Gazella Travel Designer 1 gezgin seçecek; ya Asya'ya, ya Afrika'ya, ya da Latin Amerika'ya gönderecek. O '1 gezgin' olmak için oylanıyoruz.

Facebook oylamasında ilk 10'a giren kullanıcılar, jüriye bir seyahat planı gönderecekler. Ben seyahat planımı yazmaya başladım bile. Planı hazırlama konusunda kendime çok güveniyorum, Futbol Tutkusu Avrupa Yolcusu için 42 sayfa seyahat planı yazan, sponsorluk için şirketleri kapı kapı gezen Uğur Karakullukçu'yla ikimiz değil miydik? Sonunda ne oldu? Gerçek oldu! Bir şeyi kafa koyunca, sonuna kadar mücadele etmek, emek vermek gerek...

Ama önce kendimizi şu ilk 10'un içine bir atmak gerek. Siz dostların yardımıyla... Her facebook kullanıcısının 3 oy hakkı var, muhtar adayı gibi 3 oyunuza da talibim.

"Mustafa çık şu yola; gezerken bizi de yazılarla, fotoğraflarla, videolarla, twitlerle gezdir. Al bu da benim oyum, helali hoş olsun!" demek için buyrun burdan yakın:


-

Seyyahlara verilen bu fırsat için teşekkürler Gazella...


Hiç yorum yok: